Plakat Abstrakcja 1 - zagospodaruj pustą ścianę zamieniając ją w ciekawą dekorację

Plakat w stylu boho to ciekawa propozycja na ozdobę ścienną w mieszkaniu właśnie w tym klimacie. Pięknie będzie się komponować obok wiszącej makramy i wśród poduszek z frędzlami. Jeżeli w Twoim mieszkaniu nie brakuje dodatków, które kojarzą się z przyrodą to ten plakat idealnie się wkomponuje.

Jeżeli masz pustą ścianę i nie wiesz jak dodać jej charakteru to jest na to kilka sposobów. Jednym z nich jest powieszenie ciekawego plakatu. Dzięki niemu ściana nie będzie już pusta i nudna, całe pomieszczenie zyska niepowtarzalnego klimatu. Plakaty i obrazy mogą podkreślić kolorystykę lub styl wnętrza, wszystko zależy od tego jaką grafikę wybierzemy.

Ciekawa aranżacja wnętrza? Możesz ja stworzyć dzięki odpowiednim dodatkom. Nowe zasłony, poduszki dekoracyjne, kilka figurek a na ściany zegar lub plakat włożony w ozdobną ramę. Dzięki takim małym detalom możemy odświeżyć lub całkowicie zmienić wystrój wnętrza. Dobierz wszystko w odpowiedniej kolorystyce i stylu i ciesz się domową przestrzenią w której poczujesz się dobrze.

Abstrakcja 1 - wymiary
Szerokość 50 cm
Wysokość 70 cm
Waga 0.1 kg
Do pobrania
Pozostałe informacje
Materiał papier