Plakat Kobieta w Paryżu – niezawodna dekoracja ścienna

Plakat Kobieta w Paryżu to kobieca, lecz wyrazista grafika. Mocne nasycenie czernią będzie ciekawym przeciwstawieniem dla jasnych ścian. Tajemniczość i subtelność Kobiety w Paryżu podkreśli we wnętrzu jego romantyczność. Plakat świetnie będzie współgrał z wyrazistymi materiałami takimi jak welur i satyna, a dzięki czarno-białej stylistyce możesz dobrać do niego dodatki w ulubionych kolorach

Plakat dłonie to nowoczesna grafika, której motywem przewodnim jest bliskość. Splecione ręce symbolizują więzi między dwojgiem osób. Idealnie wkomponuje się w wystrój nowoczesnego wnętrza. Ostry i surowy zarys dłoni będzie subtelną ozdobą na zimnych kolorach ścian.

Jeżeli masz pustą ścianę i nie wiesz jak dodać jej charakteru to jest na to kilka sposobów. Jednym z nich jest powieszenie ciekawego plakatu. Dzięki niemu ściana nie będzie już pusta i nudna, całe pomieszczenie zyska niepowtarzalnego klimatu. Plakaty i obrazy mogą podkreślić kolorystykę lub styl wnętrza, wszystko zależy od tego jaką grafikę wybierzemy.

Ciekawa aranżacja wnętrza? Możesz ja stworzyć dzięki odpowiednim dodatkom. Nowe zasłony, poduszki dekoracyjne, kilka figurek a na ściany zegar lub plakat włożony w ozdobną ramę. Dzięki takim małym detalom możemy odświeżyć lub całkowicie zmienić wystrój wnętrza. Dobierz wszystko w odpowiedniej kolorystyce i stylu i ciesz się domową przestrzenią w której poczujesz się dobrze.

Wymiary
Szerokość 50 cm
Wysokość 70 cm
Waga 0.12 kg
Do pobrania