Płyta indukcyjna Teka

Zastanawiasz się nad rodzajem kuchenki? Modele gazowe niemal przeszły do historii, w zwartej zabudowie warto postawić na płytę indukcyjną Teka. Nowoczesna, łatwa w czyszczeniu, funkcjonalna i stylowa, ułatwi gotowanie nawet amatorowi. Do tego jest łatwa w utrzymaniu czystości.

Podczas codziennego gotowania sprawdzą się 4 praktyczne pola indukcyjne (2 x 18,5 cm i 2 x 15 cm). Sterowanie za pomocą MultiSlidera ułatwia obsługę płyty kuchennej i ustawienie jednego z 9 poziomów mocy. Wskaźnik ciepła resztkowego zapobiegnie poparzeniom, bowiem sygnalizuje, że kuchenka jeszcze nie ostygła. W trakcie gotowania przyda się też timer, który ułatwi kontrolę nad poszczególnymi etapami gotowania.

Zadbaliśmy również o Twoje bezpieczeństwo. Płyta kuchenna 60 cm posiada zabezpieczenie przed dziećmi, tzw. blokadę rodzicielską oraz automatyczny wyłącznik.

Płyta indukcyjna Teka w kolorze czarnym doskonale wpisze się w wystrój niemal każdej kuchni, będzie idealnie kontrastowała z jasnym blatem lub dopełniała ciemniejszy.

Wymiary
Głębokość 51 cm
Szerokość 60 cm
Do pobrania