Ażurowa podkładka PU - na uroczyste okazje

Wielkie okazje, takie jak świąteczna kolacja z rodziną czy rocznicowa kolacja z mężem, wymagają odpowiedniej oprawy stołu. W końcu to, czy posiłek nam smakuje nie zależy tylko i wyłącznie od jego smaku, ale także tego, jak jest podany. Jeżeli szukasz wyjątkowej, ale jednocześnie praktycznej ozdoby, z pewnością zainteresuje Cię ażurowa podkładka PU.

Ażurowa podkładka została wykonana z materiału imitującego skórę. Jego wysoka jakość sprawia, że nie tylko pięknie się prezentuje, ale także jest odporna na działanie wysokiej temperatury. Dzięki temu możesz stawiać na niej talerze z gorącym posiłkiem bez obaw o nieestetyczne ślady na blacie stołu. Srebrna podkładka to dodatek, którego nie może zabraknąć na Twoim świątecznym stole - jej kolor będzie pięknie komponować się z zimowymi stroikami i bombkami.

Ażurowa podkładka PU idealnie mieści się pod talerz, pozostawiając jeszcze sporo miejsca. Wysoka jakość materiału gwarantuje, że będziesz długo się nią cieszyć. Dużą zaletą podkładki jest fakt, że nie trzeba jej prać, a w celu jej wyczyszczenia wystarczy, że skorzystasz z mokrej gąbki.

Wymiary
Długość 38 cm
Szerokość 38 cm
Średnica 38 cm
Waga 0.068 kg
Do pobrania