Urokliwa podkładka na Twój stół

Skoro tu jesteś, to ochrona Twojego stołu leży Ci na sercu. Nie chciałbyś, by poplamiły go plamy po kawie albo nieestetyczne zacieki, prawda Nikt z nas nie chciałby zastać na stole nieprzyjemnej niespodzianki.

Dlatego też warto zapewnić mu zabezpieczenie – jednocześnie praktyczne i subtelne. Akurat tak się składa, że nasza podkładka świetnie spełnia się w obu tych rolach. Nie tylko ochroni powierzchnię przed płynami, ale też wyróżni się podczas posiłków!Podkładka to praktyczne antidotum na kulinarne wpadki. Wodoodporna struktura zapobiega przywieraniu brudu i zapewnia utrzymanie produktu w czystości. W przypadku przybrudzenia wystarczy przetrzeć ją wilgotną szmatką. Przedmiotu możesz użyć jako podstawki pod talerz, miskę lub napoje. Produkt może też pełnić funkcję wyłącznie ozdobną. Podstawka jest funkcjonalna - dzięki niej ochronimy stół nie tylko przed plamami z zup czy płynów, ale też zarysowaniami.


W oko rzuciło Ci się pewnie nietuzinkowe wzornictwo podkładki. Zadbaliśmy i o ten detal – w końcu wszystko, co na stole, powinno wzbudzać przyjemne skojarzenia. Dlatego też efektowne podkładki doskonale skomponują się z Twoją zastawą stołową.

Można stwierdzić, że zostały stworzone po to, by ocieplić i ożywić stolik w kuchni lub jadalni. Tym idealnym dopełnieniem dekoracji stołu możesz pochwalić się podczas większych imprez. Urodziny, święta – zaszalej z kolorami i nietuzinkowym pomysłem na wystrój!


Czasy szarych, mało oryginalnych akcesoriów kuchennych już dawno odeszły w niepamięć. Mając w głowie to zdanie, przygotowaliśmy dla Was kilka atrakcyjnie wyglądających wzorów podkładki. Jest w czym wybierać - na pewno zaspokoimy nawet najbardziej wysublimowany gust.

Cechy:

  • Estetyczna - nasza podkładka to dowód oryginalnego kunsztu, który niedługo może zagościć na Twoim stole. Niespotykany kształt wyróżnia ją z grona innych dostępnych na rynku podkładek
  • Trwała - tajemnica wytrzymałości tkwi w materiałach, z jakich została wykonana. Mowa tu o wysokiej jakości filcu. Tak, tego samego, z którego zrobione są podkładki pod szachy! To gwarantuje długie użytkowanie produktu oraz skuteczną ochronę przed plamami
  • Świetnie zastępuje obrus - ten gustowny przedmiot świetnie zastępuje obrus. W końcu po co się męczyć z jego naciąganiem, skoro wystarczy wyłożyć podkładki.

Zaopatrz się w nie już teraz – w zestawie zyskujesz praktyczność i estetykę!


UWAGA- kopiowanie oraz rozpowszechnianie opisów i zdjęć jest zabronione przez NETFOX®. Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)

Kod produktu: ##145641##