Czarna podkładka pod talerz (średnica 33 cm) – stylowy i praktyczny dodatek na stół

Szykujesz uroczyste urodziny, święta lub wesele w szerszym gronie? Na pewno masz wiele obowiązków. Jednym z przyjemniejszych jest aranżacja stołu na taką imprezę. Przydadzą Ci się nie tylko świeże kwiaty, świeczniki czy serwis, ale także rzadziej wykorzystywane akcesoria, takie jak np. czarna podkładka pod talerz. Taki dodatek jest bardzo praktyczny: zabezpieczy on obrus przed zalaniem czy przypadkowymi plamami z jedzenia.

Czarny podtalerz jest nie tylko praktyczny, ale też przepięknie wygląda. Ma gładką, lekko połyskującą powierzchnię. Jest on wykonany z lekkiego tworzywa, które łatwo wyczyścisz. Jeśli chcesz nadać swojemu stołowi elegancki i odświętny wygląd, wykorzystaj ten funkcjonalny, a zarazem estetyczny gadżet.

Czarne podtalerze błyszczącym wykończeniem stworzą ciekawy efekt w połączeniu z matowymi talerzami i złoconymi lub miedzianymi sztućcami w tym samym kolorze. Będą wyglądać znakomicie również z zastawą w nietuzinkowych kolorach, np. błękitnym, bordo czy oliwkowym. Jeśli czerń nie do końca Ci odpowiada, możesz też wykorzystać podtalerze w wersji złotej lub srebrnej. Oba warianty są dostępne w naszym sklepie online.

Wymiary
Średnica 33 cm
Wysokość brak danych cm
Waga 0.329 kg
Do pobrania