Podkładka podświetlana do laptopa YSN 120 – przedłuż użyteczność komputera

Przegrzewający się laptop nie wróży nic dobrego. Zbyt wysoka temperatura podzespołów może prowadzić do ich uszkodzenia. Jeżeli zauważyłeś, że Twój system zwolnił, aplikacje się wolno otwierają i zacinają, komputer sam się wyłącza lub słychać pracę wiatraka, to może świadczyć o przegrzanym laptopie. Pomoże w tym chłodząca podkładka do laptopa YSN 120.

Jak schłodzić laptopa?  Ustawiając go na chłodzącej podstawce do notebooków. Zamontowane w niej dwa wentylatory 80mm rozpraszają ciepło i optymalnie chłodzą sprzęt. Czy to wygodne? Jak najbardziej! Sześć złączy obrotowych (360°) sprawia, że można ustawić laptopa w optymalnej pozycji do pracy lub zabawy, a wysoka stabilność jest zapewniona nawet na nierównych powierzchniach.

Aluminiowa konstrukcja jest wytrzymała, a przy tym łatwa w przenoszeniu – możesz ją ustawić na biurku, ale też na ławie, na udach i w dowolnym miejscu. Podstawka chłodząca jest odpowiednia do notebooków o wielkości do 17 cali.

Podświetlana podstawka do laptopa nie tylko chłodzi podzespoły, ale też tworzy efektowną podstawę pod sprzęt elektroniczny.

Yenkee Ysn 120 - wymiary
Długość 38 cm
Szerokość 26 cm
Wysokość 2,4 cm
Waga 0.755 kg
Do pobrania
Pozostałe informacje
Materiał tworzywo sztuczne