Vouge element systemu modułowego PP – prawy podłokietnik

Urządzasz salon i wybierasz mebel wypoczynkowy? Możesz postawić na gotowe rozwiązania lub dopasować mebel do siebie – narożnik modułowy Vouge da Ci wiele możliwości konfiguracji, dzięki czemu możesz dopasować go do swoich potrzeb.

Jakie zakończenie mebla wybrać? Czy postawić na puf, bok maskujący, a może praktyczny element systemu modułowego - podłokietnik narożnika Vouge PP? To na nim będziesz mógł oprzeć ramiona i swobodnie odpocząć, a także postawić miseczkę z przekąskami, odłożyć pilot czy książkę. Ten niepozorny element stwarza wiele możliwości.

Element modułowy o wymiarach 29 x 119 x 58 cm stworzy praktyczne miejsce na pilota, ale też stabilne podparcie dla ramion, nie zabierając przy tym dużo miejsca, co docenia właściciele mniejszego metrażu.

Element podłokietnik prawy Vouge doskonale wykończy prawą stronę mebla. Możesz go zestawić z sofą, z funkcją spania i z pojemnikiem na pościel, z otomaną lub elementem narożnym. Zestawiaj ze sobą poszczególne elementy i twórz narożnik dopasowany do wnętrza i Twoich potrzeb.

 

Cechy szczególne mebla:
• Element z możliwością łączenia
• Drewniane nóżki