Podpórka do książek Ha Ha Hermes – świetny design z przymrużeniem oka

Jeśli uwielbiasz czytać i cechuje Cię poczucie humoru wybierz aranżacyjny dodatek, który to wyeksponuje. Ten niewielki gadżet zapewni porządek na regale książkowym oraz nada wnętrzu harmonii i… luzu!

 

Podpórka do książek Ha Ha Hermes w kształcie głowy jednego z mitologicznych bohaterów to oryginalny sposób na odświeżenie salonu lub pokoju nastolatka. Młodzieńczy wygląd, boskie rysy i… przeciwsłoneczne okulary. Ten dysonans sprawia, że dodatek intryguje i nie sposób go przeoczyć.

 

Rozdzielona na dwie części podpórka do książek o wymiarach 11 x 11 x 18 cm wykonana została z modnego tworzywa, jakim jest beton architektoniczny. Zapewnia on odpowiedni ciężar i nieprzeciętny design. Idealnie sprawdzi się w nowoczesnych wnętrzach urządzonych z pasją i artystycznym zacięciem.

 

efektowną i funkcjonalną ozdobę wykonano ręcznie z wykorzystaniem technologii modelowania 3D. Nowoczesne, kreatywne wzornictwo łączy się tu ze sztuką antyczną, co daje niebanalny efekt.

 

Podpórka Ha Ha Hermes świetnie zaprezentuje się w przestrzeniach w stylu industrialnym, jak również skandynawskim czy glamour. Uniwersalna szarość pozwoli wkomponować Ci ten praktyczny dodatek w każdą, nie tylko domową, przestrzeń.

 

Postaw na ozdobę, która imponuje estetyką, użytkowością i wprawia w dobry nastrój!

 

Wymiary
Długość 11 cm
Głębokość 11 cm
Szerokość 11 cm
Średnica 11 cm
Wysokość 18 cm
Waga 2.4 kg
Do pobrania