Podpórka do książek LOFT – gwarancja porządku na Twojej półce

Półka z książkami to wyjątkowy mebel. Kojarzy się z miłymi chwilami poświęconymi lekturze, ale też często z chaosem. Książki, albumy czy słowniki trudno usystematyzować. Zdarza się, że ustawione są krzywo i chaotycznie, a grawitacja nieubłaganie ciągnie je w dół. Wszystko to sprawia wrażenie bałaganu i przypadkowości. Jeśli lubisz uporządkowane wnętrza, które charakteryzuje minimalizm i geometria mamy idealne rozwiązanie na książkowy nieład.

 

Podpórka do książek Loft to niewielki, ale istotny element aranżacji salonu, sypialni czy gabinetu. Sprawdzi się wszędzie tam, gdzie ustawione są książki. Wykonana z betonu funkcjonalna ozdoba zapewnia odpowiedni ciężar. Nie ugnie się pod naporem nawet najbardziej opasłych tomów encyklopedii. Zagwarantuje Twoim książkom stabilne oparcie i przywoła je do pionu.

 

Podpórka Loft to również miejsce na magazynowanie niewielkich przedmiotów. Możesz umieścić w niej zakładkę do książki, długopis lub notatnik. Doskonale sprawdzi się zarówno na regale w salonie, jak i półce wiszącej w sypialni.

 

Podpórka do książek to pomysłowe połączenie funkcjonalności i estetyki, które sprawi, że wnętrze nabierze nowego wymiaru!

 

Wymiary
Długość 14,5 cm
Głębokość 14,5 cm
Szerokość 8,5 cm
Średnica 8,5 cm
Wysokość 14,5 cm
Waga 1.4 kg
Do pobrania