Komfortowa poduszka 4 Pory Roku

W poszukiwaniu komfortowych, trwałych i gustownych rozwiązań, jakie uprzyjemniają sen i wypoczynek z książką w ręku lub przed telewizorem, warto wybrać poduszkę 4 Pory Roku. Wysokiej jakości poliester, z jakiego wykonano poszycie, świetnie sprawdza się każdego dnia i każdej nocy. Oczywiście istotne znaczenie ma materiał wypełniający. W poduszce znajduje się włókno karbowane HCS z domieszką silikonu. Dzięki temu całość jest odporna na odkształcenia. Szybko wraca do pierwotnego kształtu.

 

Także dla alergików

Sypialnia jest miejscem, gdzie spędza się przynajmniej trzecią część życia. To tu ładuje się akumulatory oraz zbiera siły na pełne pracy dni. Dlatego też niebagatelne znaczenie dla komfortu ma także fakt, iż poduszka 4 Pory Roku dedykowana jest alergikom. Łatwość utrzymania w czystości ma spore znaczenie - bez przeszkód poduszkę można prać w temperaturze 60 st. C w pralkach automatycznych. Wystarczającej, aby wyginęły groźne roztocza. Oczywiście po praniu szybko wysycha, zachowując pierwotny kształt oraz pierwotną miękkość.

 

Nie tylko do sypialni

Sypialnia nie jest jedynym miejscem, gdzie można przekonać się o zaletach starannie wykonanej poduszki. Można wziąć ją w podróż autem lub pociągiem. Zda egzamin również na pikniku bądź na plaży. Możliwość prania w pralce to spory atut. Udany zakup nie tylko do sypialni. Nie tylko do domu.

 

Wymiary
Długość 40 cm
Szerokość 40 cm
Waga 0.3 kg
Do pobrania