Ręcznie wykonana poduszka ozdobna z geometrycznym wzorem. Niezależnie od tego, czy chcesz odświeżyć wystrój swojego salonu czy sypialni z tą poduszką dekoracyjną twoje wnętrze będzie nie do poznania. Bawełniana poszewka z geometrycznym wzorem, ręcznie wykonanym techniką stemplowania, posiada zamek błyskawiczny, ułatwiający jej czyszczenie. Dzięki miękkiemu wypełnieniu z poliestru, poduszka sprawdzi się nie tylko jako element dekoracyjny, ale również podczas drzemki.

Szczegóły:

Typ produktu: Poduszki dekoracyjne
Styl: Klasyczny
Kolor główny: Czerwony
Rodzaj materiału: Tkanina
Materiał: Bawełna
Wypełnienie: Poliester
Skład materiału: 100% Bawełna
Kształt: Kwadratowy
Ręczne wykonanie: Tak
Wzór: Geometryczny

Wymiary:

Głębokość: 45 cm
Szerokość: 45 cm
Wysokość: 10 cm
Waga wypełnienia: 600 kg
Waga: 0.7 kg

W ofercie: 1 x Poduszka dekoracyjna

Cechy produktu: Zdejmowana poszewka, Wzór wykonany ręcznie techniką stemplowania , Idealne zarówno do sypialni jak i salonu, Piękny, żywy kolor, Najwyższej jakości materiały

Montaż: Nie wymaga montażu
Dodatkowe informacje: Poduszka jest pakowana próżniowo do transportu. Proszę wyjąć poduszkę z opakowania i pozostawić na 24 godziny, aż osiągnie pełną gęstość. Każdy egzemplarz jest unikatowy, z uwagi na ręczne wykonanie, dlatego odcień i wzór mogą nieznacznie różnić się od modelu prezentowanego na zdjęciu.

Wskazówki dotyczące pielęgnacji:

Bawełna:
1.Nie suszyć w suszarce i nie prasować, chyba że metka wskazuje inaczej
2.Prać ręcznie lub w pralce, wybierając program do prania tkanin delikatnych (maks. 30°C), o ile producent nie zaleca inaczej. Przed praniem przewrócić na lewą stronę i zapiąć zamek.
Wymiary
Długość 45 cm
Średnica 45 cm
Szerokość 45 cm
Do pobrania