Żakardowa dekoracyjna 45x45 cm – wygoda przede wszystkim!

W czasie czytania książki ciągle nie możesz się wygodnie ułożyć? Szukasz pięknych ciemnych poduszek dekoracyjnych, dzięki którym Twój pokój nabierze jeszcze bardziej przytulnego, a jednocześnie eleganckiego wyrazu? Lubisz proste dodatki w stonowanych odcieniach i klasycznych kształtach? Bez względu na powód i motywację – dekoracyjna poduszka 45 x 45 cm może spełnić Twoje oczekiwania.

Ta mała poduszka jest gładka i ma ciemny kolor, przez co wkomponuje się w wiele domowych aranżacji. To jeden z tych przedmiotów, które nie zwracają na siebie dużej uwagi, a mimo to korzystamy z nich każdego dnia. Z powodu swoich niedużych rozmiarów (45 x 45 cm) możesz położyć ją nie tylko na sofę lub łóżko, ale również na krzesło, leżak, ogrodową huśtawkę czy fotel.

Mała poduszka dekoracyjna została wykonana z poliestru. Posiada żakardowy przód oraz poliestrowe wypełnienie. Nie ma zamka. Znajdziesz ją w paru kolorach, dlatego przy zamówieniu online daj znam znać, jaki odcień wybierasz.

Dekoracja jest dostępna w 2 wersjach kolorystycznych. Przy składaniu zamówienia prosimy o podanie numeru znajdującego się na zdjęciu w komentarzu do zamówienia.

Wymiary
Długość 45 cm
Szerokość 45 cm
Waga 0.67 kg
Do pobrania