Poduszka z ozdobną lamówką – odpręż się!

Szukasz miękkich i puszystych poduszek do domu? Chcesz dodać nieco więcej przytulności w salonie lub sypialni? Podobają Ci się kontrastujące połączenia kolorystyczne? W takim razie Twojej uwadze nie powinny umknąć ozdobne poduszki dostępne na BRW.pl

Poduszki są dość nieduże – mają wymiary 45 x 45 cm. To sprawia, że zmieszczą się one nawet ułożone na niedużej sofie lub fotelu. Bardzo ładnie będą prezentować się z większymi poduszkami, które będą znajdować się za nimi.

Poduszki utrzymane są w jasnej kolorystyce. Do wyboru masz aż trzy wersje kolorystyczne: szarą, kość słoniową, a także różową. Razem uzupełnią wystrój sofy w odcieniu złamanej bieli, beżu czy grafitu. Dzięki ciemnej lamówce są jeszcze bardziej ciekawym akcentem we wnętrzu. Ułóż je w salonie, sypialni lub pokoju dziecięcym, a z pewnością wszystkie te pomieszczenia zyskają na przytulności i elegancji.

Dekoracja jest dostępna w 3 wersjach kolorystycznych. Przy składaniu zamówienia prosimy o podanie numeru znajdującego się na zdjęciu w komentarzu do zamówienia.

Wymiary
Długość 45 cm
Szerokość 45 cm
Waga 0.76 kg
Do pobrania