Poduszka dekoracyjna (mix kolorów) – do salonu, sypialni i pokoju dziecka

Nie możesz wygodnie ułożyć się na łóżku? Chcesz dodać nieco więcej przytulności w Twoim salonie? A może urządzasz pokój córeczki? We wszystkich tych przypadkach przyda Ci się ozdobna poduszka. Tę klasyczną poduszeczkę znajdziesz w trzech wariantach kolorystycznych: różowym, bladoróżowym oraz ciemnoróżowym. Są wykonane z poliestru i podsiadają delikatne tłoczenia nadające wzór. Świetnie sprawdzą się w pokoju dla dziewczynki, delikatnym salonie oraz romantycznej sypialni.

Poduszka dekoracyjna mierzy 45 x 45 cm. To dość niewielkie rozmiary, dlatego świetnie odnajdzie się nie tylko na ogromnym łożu małżeńskim (w towarzystwie dwóch większych poduch) czy dużej kanapie (np. w zestawie 3 poduszek w takim samym rozmiarze), ale także położona samodzielnie na niewielkim fotelu czy 2-osobowej sofie. Mała poduszka nie posiada zamka, więc nie musisz obawiać się, że suwak będzie upijał Cię w plecy albo głowę.

Dekoracja jest dostępna w 3 wersjach kolorystycznych. Przy składaniu zamówienia prosimy o podanie numeru znajdującego się na zdjęciu w komentarzu do zamówienia.

Wymiary
Długość 45 cm
Szerokość 45 cm
Waga 0.58 kg
Do pobrania