Poduszka dekoracyjna Kłos (mix kolorów) – szlachetny akcent we wnętrzu

Ta standardowych rozmiarów poduszka Kłos zachwyca lamówką oraz złotymi elementami ozdobnymi układające się na kształt mieniących się w letnim słońcu kłosów. Jej tył pokryty jest aksamitem. Całość prezentuje się niezwykle elegancko i sprawdzi się przede wszystkim we wnętrzach klasycznych, a także retro. Położona na nowoczesnej kanapie, łóżku lub fotelu stworzy eklektyczną całość i przełamie surowość industrialnego, minimalistycznego czy skandynawskiego pokoju.

Poduszka Kłos wykonana została z poliestru i ma wielkość 45 x 45 cm. Nie posiada zamka. Znajdziesz ją w trzech wersjach kolorystycznych. Zielona świetnie będzie prezentować się na musztardowym fotelu, fioletowa doda uroku ciemnoszarej sofie, natomiast zielononiebieska będzie harmonizować zarówno z zieloną, jak niebieską narzutą na łóżku czy kanapie. Która z nich przypadła Ci najbardziej do gustu? Zdecyduj się na jedną z nich lub połącz ze sobą 2, a nawet 3 sztuki.

Dekoracja jest dostępna w 3 wersjach kolorystycznych. Przy składaniu zamówienia prosimy o podanie numeru znajdującego się na zdjęciu w komentarzu do zamówienia.

Wymiary
Długość 45 cm
Szerokość 45 cm
Waga 0.58 kg
Do pobrania