Poduszka dekoracyjna Carrara – surowa elegancja marmuru

Włoska Carrara jest jednym z najsłynniejszych miejsc, gdzie wydobywany jest cenny marmur. Materiał ten i jego wzór z charakterystycznymi pęknięciami od wielu wieków zachwyca miłośników sztuki oraz designu użytkowego. Początkowo najczęściej spotykany był na blatach i posadzkach, ale coraz częściej jego charakterystyczny deseń widać także na kocach, naczyniach i np. poduszkach. Ciekawy, nietuzinkowy wzór poduszki dekoracyjnej Carrara idealnie łączy się z minimalistycznymi i nowoczesnymi wnętrzami.

Poduszka wyróżnia się delikatnymi, nieregularnymi złotymi zdobieniami, imitującymi marmur. Szarość materiału idealnie komponuje się z charakterystycznymi rysami na materiale. Ozdobna poduszka pięknie uzupełni kanapę w salonie i łóżko w sypialni. Świetnie będzie wyglądać w otoczeniu innych złoconych elementów. Złoto jest wieczne i nigdy nie wychodzi z mody!

Miękka i przytulna poduszka nie ma w rzeczywistości nic wspólnego z zimnym i twardym kamieniem. Kilka sztuk i inne klimatyczne dodatki, np. świece, stworzą w salonie oazę, w której możesz wypocząć.

Wymiary
Długość 45 cm
Szerokość 45 cm
Waga 0.5 kg
Do pobrania