Poduszka dekoracyjna Chic – dobierz dodatki do swojej sofy

Odmień swój salon za pomocą kilku niewielkich detali. Najszybszym sposobem na metamorfozę będzie dobranie odpowiednich tekstyliów i dodatków do kanapy czy na stolik (ławę). Ozdobne poduszki obite materiałem przypominającym welwet błyskawicznie stworzą w Twoim mieszkaniu strefę komfortu, z której nie chce się wychodzić. Dadzą one też oparcie plecom podczas czytania książek, oglądania filmów czy jedzenia śniadania w łóżku.

Poduszka dekoracyjna Chic ma standardowy rozmiar 45 x 45 cm. Pudrowy róż ze złotym eleganckim detalem przeszytym przez środek poduszki idealnie sprawdzi się we wnętrzu glamour, paryskim czy też klasycznym. Miła w dotyku tkanina da Ci pełny komfort.

Niewielka “welwetowa” poduszka najlepiej będzie komponować się z sofą o podobnym obiciu. Dodaj swojej kanapie szyku i oryginalnego wyglądu. Jeśli róż nie jest w Twoim stylu lub nie pasuje do wnętrza, w serii znajdują się też inne kolory obić, w tym czarny i turkus. Zadbaj też o inne elementy, które w razie potrzeby możesz łatwo wymienić: wazony ceramiczne, figurki czy obrazy.

Wymiary
Długość 45 cm
Szerokość 45 cm
Do pobrania