Poduszka dekoracyjna Chic – elegancja w paryskim stylu

Meble z obiciem z tkaniny przypominającej welwet wróciły do polskich mieszkań na fali zainteresowania designem minionych lat. Dlaczego warto zdecydować się na meble i dodatki dekorowane takim materiałem? Pluszowy materiał, często widywany w paryskich apartamentach, w interesujący sposób odbija światło, tworząc przestrzenny efekt. Wystrój staje się bardziej przytulny, a zarazem elegancki i wyrafinowany. Ozdobne poduszki obite materiałem naśladującym welwet będą też oparciem dla kręgosłupa podczas jedzenia śniadania w łóżku czy czytania.

Poduszka dekoracyjna Chic ma typowy rozmiar 45 x 45 cm. Głęboki turkus ze złotym eleganckim detalem umieszczonym na środku podkreśli zwłaszcza piękno wnętrz glamour, paryskich czy klasycznych. Będzie też wyglądać stylowo w mieszkaniu w stylu modern vintage oraz, na zasadzie kontrastu, w loftowych – o surowym charakterze.

Niewielka poduszka na kanapę najlepiej będzie wyglądać z sofą o podobnym obiciu. Jeśli nie odpowiada Ci jej nasycony, oryginalny kolor, w serii Chic znajduje się też pudrowy róż lub uniwersalna czerń.

Wymiary
Długość 45 cm
Szerokość 45 cm
Waga 0.5 kg
Do pobrania