PODUSZKA DEKORACYJNA FLORES – DLA KOCHAJĄCYCH KWIATY

Motyw florystyczny jest bardzo modny w tym sezonie. Jeśli marzysz o tym, aby wprowadzić go do swojego wnętrza, sięgnij po elegancką poduszkę dekoracyjną Flores. Zaprosić możesz ją zarówno do pokoju dziennego, jak i sypialni czy domowego gabinetu. Jej niewielki rozmiar sprawi, że znajdzie się dla niej miejsce we wnętrzu o każdym metrażu. Elegancka i szykowna pozwoli odmienić jego wygląd i charakter. Wygodna poduszka Flores będzie też podnosić komfort siedzenia na sofie, narożniku, kanapie, krześle czy fotelu.

Poduszka dekoracyjna Flores może być we wnętrzu wykorzystana na wiele sposobów. Ozdobisz nią kanapę, dodasz klimatu rozkładanemu narożnikowi i sprawisz, że krzesło lub fotel będą wygodniejsze. Możesz wykorzystać też ją jako element czysto dekoracyjny. Pamiętaj, że najlepiej będzie się ona prezentować w komplecie z innymi poduchami, a także kocami i pledami.

Wielokolorowa, ale utrzymana w ciemnych barwach poduszka Flores prezentuje się niezwykle elegancko. Idealnie sprawdzi się we wnętrzach osób, które w aranżacji stawiają na kolor i oryginalność. Nadruk w postaci dużego kwiatu od razu przyciąga wzrok i określa klimat wnętrza.

Poduszka dostępna jest w rozmiarze 45x45 cm. W stylowych aranżacjach możesz połączyć ją z innymi poduchami z serii Flores lub tymi jednokolorowymi.

Wymiary
Długość 45 cm
Szerokość 45 cm
Waga 0.52 kg
Do pobrania