PODUSZKA DEKORACYJNA FLORES – TEKSTYLIA, KTÓRE PODBIJAJĄ SERCE

Elegancka poduszka dekoracyjna Flores to doskonała propozycji dla tych, którzy chcą odmienić wygląd swojego salonu i nadać mu klimatu. Utrzymana w zawsze modnym, a jednocześnie klasycznym wzorze florystycznym, spełni wymagania każdego wnętrza. Niewielki rozmiar pozwoli na udekorowanie nią nawet niewielkiej sofy. Wytrzymała, łatwa w utrzymaniu w czystości, wyjątkowo miękka i przyjemna w dotyku będzie też praktycznym akcesorium, z którym zapomnisz o bólu pleców i niewygodnym siedzeniu.

Ozdobna poducha Flores to dekoracja, którą wykorzystasz na wiele sposobów. Możesz postawić na klasyczne rozwiązanie i ułożyć na meblu wypoczynkowym. W wersji oryginalnej może ona służyć jako podpórka, podnóżek czy ozdoba łóżka w sypialni.

Barwna i wielokolorowa taka jest stylowa poducha Flores. Zastosowane w niej kolory sprawiają, że idealnie odnajdzie się we wnętrzach nowoczesnych, jak i tych utrzymanych w klasyce. Dzięki mnogości kolorów przełamie te utrzymane w jednej barwie.

Poduszka dostępna jest w wymiarze 45x45 centymetrów. Najlepiej łącz ją z naszymi kanapami i narożnikami. Idealny komplet stworzy ona też z innymi ozdobami z serii Flores.

Wymiary
Długość 45 cm
Szerokość 45 cm
Waga 0.52 kg
Do pobrania