Poduszka dekoracyjna Galactica – idealna nie tylko do wnętrz art deco

Takiej poduszki nie powstydziłby się w swoim salonie sam Wielki Gatsby. Tekstylia inspirowane salonem z lat 20. i 30., plusz, welwet, złoto, duże lustro w złoconej ramie: to wszystko sprawi, że Twój pokój dzienny lub sypialnia nabiorą szlachetnego, a zarazem przytulnego wyglądu. Złoty, połyskujący wzór geometryczny na ciemnym tle ozdobnej poduszki idealnie uzupełni aranżację kanapy w nowoczesnym i vintage’owym wnętrzu. Wzór, w zależności od kąta padania światła, delikatnie połyskuje. Daj mu się oczarować.

Nie musisz być miłośnikiem vintage, by ją mieć i odpowiednio wykorzystać. Poduszka Galactica w rozmiarze 45 cm x 45 cm świetnie wystylizuje wnętrze salonu i sypialni, w których znajdzie się jeszcze kilka złotych elementów, takich jak figurka, wazon, wzór na dywanie lub element na obrazie. Będzie piękną ozdobą kanapy z obitej podobnym materiałem lub łóżka nakrytego ciemną narzutą.

Szara dekoracyjna poduszka ze złotym wzorem będzie wyrazistym i niezwykle szykownym dodatkiem w Twoim mieszkaniu. Koniecznie sięgnij po inne, podobne poduchy i stwórz wygodny kącik wypoczynkowy.

Wymiary
Długość 45 cm
Szerokość 45 cm
Waga 0.46 kg
Do pobrania