Poduszka dekoracyjna Isla – pustynna zieleń w Twoim wnętrzu

Przedmioty w naturalnych kolorach - odcieniach piasku, ziemi i liści, mają niezwykły urok i doskonale sprawdzają się w prostych, minimalistycznych aranżacjach. Jeśli podoba Ci się taki efekt, idealnym dodatkiem do Twojej sypialni będzie poduszka dekoracyjna Isla. Prosty, geometryczny wzór w odcieniu pustynnej zieleni będzie doskonale komponował się z narzutą lub kocem w odcieniu piaskowego beżu, brązu lub palonej gliny.

Poduszka dekoracyjna Isla idealnie dopełni aranżację ciepłego mieszkania, w którym nie brakuje roślinności. Delikatny, wypukły wzór na poduszce dodaje jej charakteru i przyciąga uwagę. Poduszka dekoracyjna Isla przepięknie będzie prezentowała się w towarzystwie drewnianej lampy i dużego drewnianego świecznika. Ma standardowe wymiary 45 x 45 cm. Wyprodukowana została w 100% z bawełny, bez dodatku sztucznych materiałów.

Miękka i stylowa poduszka z pewnością sprawdzi się także jako oryginalny prezent dla minimalisty lub miłośnika designu. Do poduszki warto dobrać pasujący koc lub narzutę z bogatej oferty Black Red White.

Wymiary
Długość 45 cm
Szerokość 45 cm
Waga 1.066 kg
Do pobrania