Poduszka dekoracyjna Malabar – skarabeusz na szczęście

Skarabeusz jest symbolem odrodzenia i powodzenia. Już w starożytnym Egipcie jego motywem była ozdabiana ceramika i kamień. Wykonywany z drogich metali czy kości słoniowej, pełnił funkcję amuletu, był też noszony jako naszyjnik. Współcześnie możesz zaopatrzyć się w wiele innych przedmiotów dekoracyjnych z tym motywem, w tym w poduszkę dekoracyjną Malabar. Podaruj sobie piękną, a zarazem praktyczną ozdobę do domu.

Połączenie intensywnego niebieskiego i złota idealnie ze sobą współgra i może być świetną bazą lub uzupełnieniem aranżacji w Twoim salonie. Plusz poduszki dodatkowo doda mieszkaniu ciepła i będzie świetnie współgrać z kanapą obitą podobnym materiałem. Ozdobna poduszka ze złotym motywem będzie wyglądać świetnie wśród innych złoconych dekoracji, np. luster z dużą ramą czy figurek.

Motyw owadów co jakiś czas powraca do trendów wnętrzarskich. Idealnie wkomponuje się w mieszkanie pełne roślinności, botanicznych dekoracji i innych naturalnych akcentów. Zainspiruj się dodatkami w naszym sklepie online i stwórz przytulny salon na jesienno-zimowy sezon.

Wymiary
Długość 50 cm
Szerokość 30 cm
Waga 0.43 kg
Do pobrania