Umiejętny wybór poduszki jako klucz do zdrowego snu

Co prawda, do tradycyjnych poduszek należą te z naturalnymi wypełnieniami, jednak na dzisiejszym rynku nie brakuje także takich ze sztucznym wypełnieniem. Poduszka typu Soft to wyjątkowo miękka, puszysta poduszka, która została wykonana z akrylu. Charakteryzuje się niewielką ceną w połączeniu z wysoką jakością materiału.

Jest niezwykle funkcjonalna i praktyczna, a także sama w sobie może służyć za element dekoracyjny nadając wysoki styl każdej aranżacji wnętrz. Jej odpowiednia grubość i puszystość sprawia, że jest nie tylko niezwykle miękka w dotyku, ale również odznacza się aksamitną delikatnością i zarazem jest bardzo ciepła.

Pozostaje puszysta i sprężysta nawet po wielu latach użytkowania ze względu na najwyższą jakość wykonania. Produkt może być prany tyle razy, ile jest to konieczne, co nie wpłynie w żaden sposób na zmianę jego kształtu. Świadczy to zarówno o niesamowitej trwałości poduszki, jak i o nieograniczonej odporności na rozmaite zgniecenia. Produkt można prać w temperaturze 40 stopni. Do głównych zalet poduszek syntetycznych jest możliwość nawet bardzo częstego ich prania. Ponadto, ich bezsprzecznym atutem stanowi fakt, iż nadają się dla alergików, ponieważ nie uczulają nawet w najmniejszym stopniu.


Poduszka Soft - najwyższej klasy komfort i estetyka

Dzięki niezwykle intensywnej, czerwonej barwie poduszki, każde wnętrze bez wątpienia zyska nietuzinkowego charakteru. Zapewniając wygodę i komfort podczas snu, perfekcyjnie pełni także rolę elementu dekoracyjnego. Dodaje niesamowitej elegancji i klasy, a jednocześnie zapobiega bólom mięśni i umożliwia właściwy wypoczynek.

.
Wymiary
Długość 45 cm
Szerokość 45 cm
Waga 0.6 kg
Do pobrania