Fioletowa poduszka Velvet - poduszka dekoracyjna zapinana na suwak

Szukasz pomysłu na małą zmianę w sypialni? Zacznij od dodatków w modnych i wyrazistych kolorach! Fioletowa poduszka Velvet zapinana na suwak będzie doskonałą ozdobą we wnętrzach w stylu nowoczesnym lub industrialnym. Świetnie prezentuje się w zestawieniu z kontrastującymi lub podobnymi kolorami, np. różową lub szarą narzutą na łóżko. Duży wybór pasujących narzut znajdziesz w ofercie Black Red White online.

Fioletowa poduszka Velvet ma wymiary 45 x 45 cm. Jest delikatna i wyjątkowo miękka w dotyku. Poręczne zapięcie na suwak ułatwia zdejmowanie poszewki przed praniem. Poszewka wykonana została w 100% z wysokiej jakości bawełny, natomiast wypełnienie poduszki w 100% z miękkiego i odpornego na odkształcenia poliestru. Poduszka Velvet może być prana w pralce, w temperaturze nieprzekraczającej 30 stopni C.

Poduszka dekoracyjna zapinana na suwak Velvet to także pomysł na udany prezent dla bliskiej osoby: dobierz do niej koc lub narzutę i podziel się miękkością oraz delikatnością, jaką dostarcza jej użytkowanie. Poduszka Velvet dostępna jest w wielu różnych kolorach.

Wymiary
Długość 45 cm
Szerokość 45 cm
Waga 0.45 kg
Do pobrania