Poduszka klasyczna wykonana z dbałością o detale

 

Poduszka anatomiczna Dormeo Bamboo o specjalnie wyprofilowanym kształcie, który ma za zadanie szczególnie zadbać o zdrowie Twojego kręgosłupa w czasie snu. Pianka Memory dopasowuje się do kształtu ciała i podpiera głowę, szyję oraz kark. Wiskoza bambusowa dba o odpowiednią temperaturę ciała w czasie snu. Zajmowany pokrowiec jest możliwy do prania w pralce w maksymalnej temperaturze 60°C.

 

Nowoczesna pianka z pamięcią kształtu

Rdzeń poduszki Bamboo wykonany jest z odpowiednio wyprofilowanej pianki Memory, czyli pianki z efektem pamięci kształtu. Pianka dopasowuje się idealnie do konturów głowy i podpiera szyję oraz kark. Specjalne profilowanie tworzy na brzegach poduszki dwa wałki anatomiczne o różne wysokości, dzięki czemu można dostosować poduszkę do swoich indywidualnych potrzeb. Co ważne, pianka Memory nie wywiera na ciało żadnego nacisku, dzięki czemu niweluje bóle mięśni oraz kości.

 

Wysokiej jakości pokrowiec

Zdejmowany i możliwy do prania pokrowiec poduszki został wykonany z wysokiej jakości dzianiny z domieszką wiskozy. Naturalne włókna bambusowe reguluję temperaturę ciała w czasie snu tak aby nigdy nie było Ci zbyt zimno lub zbyt gorąco. Co ważne, wiskoza odprowadza również nadmiar wilgoci w postaci potu, dzięki czemu możesz cieszyć się suchym i świeżym otoczeniem wypoczynku.

Boki pokrowca wyposażone zostały w specjalną siatkę Air-X, która zwiększa wentylację poduszki i zapobiega gromadzeniu się w jej wnętrzu ciepła i wilgoci, czyli czynników sprzyjających rozwojowi bakterii, grzybów i roztoczy. Taka konstrukcja pokrowca sprawia, że możesz cieszyć się snem w hipoalergicznym środowisku.

 

Dla kogo poduszka Bamboo będzie dobrym wyborem?

- dla osób śpiących na boku lub plecach

- dla osób poszukujących naturalnych i ekologicznych tkanin

- dla osób cierpiących na alergie i choroby skórne

- dla osób cierpiących na bóle karku i szyi

Wymiary
Długość 10 cm
Szerokość 30 cm
Waga 1.235 kg
Do pobrania