Poduszka na krzesło – usiądź wygodnie

Kolor ochry to bardzo intensywny ale zarazem bardzo popularny kolor wśród trendów wnętrzarskich. Kojarzy nam się przede wszystkim z bliskością z naturą, ponieważ występuje na terenach skalnych a od lat jest również wykorzystywana jako pigment. Poduszka w tym kolorze będzie mocnym akcentem we wnętrzach w których nie brakuje naturalnych materiałów jak drewno czy beton, oraz roślin.

Poduszki na krzesła to świetna alternatywa jeżeli mamy krzesła bez obicia. Dzięki nim siedzisko staje się dużo wygodniejsze i zyskuje ciekawego designu. Poduszki posiadają dwa wiązania, które możemy przywiązać do ramy krzesła aby poduszka trzymała się na krześle.

Poduszka jest niezwykle sprężysta, i miękka a przeszycia na całej powierzchni zapobiegają przesuwaniu się wypełnienia.

Nowy design w jadalni w kilka chwil? Jeżeli znudziły Ci się Twoje dotychczasowe krzesła, wcale nie musisz kupować nowego kompletu. Załóż na siedzisko nowe poduszki w wyrazistym kolorze, dodaj w całej jadalni kilka kolorystycznych akcentów aby całość pięknie współgrała i ciesz się nową-starą jadalnią. Takie małe drobiazgi jak poduszki, zasłony, wazon czy obraz na ścianie potrafią całkowicie odmienić klimat wnętrza.

Wymiary
Długość 40 cm
Szerokość 40 cm
Waga 0.866 kg
Do pobrania