Poduszka na krzesło – usiądź wygodnie

Śnieżnobiała poduszka na krzesło będzie ciekawym, stonowanym dodatkiem do każdego wnętrza. Uniwersalność bieli jest bardzo pożądana, potrafi łączyć się z niemal każdym kolorem nie przyćmiewając go. Białe elementy dekoracyjne potrafią w subtelny sposób rozjaśnić pomieszczenie i odświeżyć jego wygląd. Kojarzy nam się z czystością, nieskazitelnością i elegancją, dlatego umieszczenie elementów w tym kolorze w jadalni będzie bardzo dobrym pomysłem.

Poduszki na krzesła to świetna alternatywa jeżeli mamy krzesła bez obicia. Dzięki nim siedzisko staje się dużo wygodniejsze i zyskuje ciekawego designu. Poduszki posiadają dwa wiązania, które możemy przywiązać do ramy krzesła aby poduszka trzymała się na krześle.

Poduszka jest niezwykle sprężysta, i miękka a przeszycia na całej powierzchni zapobiegają przesuwaniu się wypełnienia.

Nowy design w jadalni w kilka chwil? Jeżeli znudziły Ci się Twoje dotychczasowe krzesła, wcale nie musisz kupować nowego kompletu. Załóż na siedzisko nowe poduszki w wyrazistym kolorze, dodaj w całej jadalni kilka kolorystycznych akcentów aby całość pięknie współgrała i ciesz się nową-starą jadalnią. Takie małe drobiazgi jak poduszki, zasłony, wazon czy obraz na ścianie potrafią całkowicie odmienić klimat wnętrza.

Wymiary
Długość 40 cm
Szerokość 40 cm
Waga 0.866 kg
Do pobrania