Poduszka NORDICO – zimowy akcent w Twoim wnętrzu

Granatowa poduszka NORDICO z mikrofibry , a właściwie poszewka dekoracyjna na poduszkę, to element wystroju, który sprawdzi się szczególnie w okresie świątecznym. Nienachalny, zimowy wzór wprowadzi Cię w magiczny nastrój, a miękki materiał poszewki zapewni jeszcze większą wygodę w czasie wypoczynku na kanapie czy w fotelu.

Poszewka na poduszkę 40x40 cm w zimowe wzory to świetna propozycja prezentowa dla Twoich bliskich. Nie musisz obawiać się tego, że prezent będzie nietrafiony – poszewka jest uniwersalna, co oznacza, że sprawdzi się jako dodatek zarówno we wnętrzu nowoczesnym, jak i nieco bardziej klasycznym. Poszewka dekoracyjna posiada zamek błyskawiczny, co zapewnia szybkie i bezinwazyjne powlekanie poduszki.

Podczas spotkania rodzinnego kieliszek z winem lub kubek z kawą wyślizgnął Ci się z ręki wprost na poduszkę? Granatowa poszewka jest łatwa do czyszczenia, wystarczy ją zdjąć i wrzucić do pralki (pamiętaj o wybraniu programu do tkanin syntetycznych). Aby nadać wnętrzu spójności, postaw na koc NORDICO, który ogrzeje Cię w zimowe wieczory. Znajdziesz go w kilku kolorach.

Wymiary
Długość 40 cm
Szerokość 40 cm
Waga 0.583 kg
Do pobrania