Rewelacyjna poduszka Thinsulate, wykonana z mikrowłókna Thinsulate od lat z powodzeniem stosuje się w odzieży sportowej. W porównaniu do większości syntetycznych materiałów ocieplających, wypełnienie Thinsulate ma znacznie cieńsze włókna, dzięki temu kołdry, poduszki oraz topmaterace są niezwykle lekkie, miękkie a jednocześnie skutecznie chronią przed utratą ciepła i idealnie odprowadzają wilgoć. Dzieje się tak ponieważ mikrowłókna są w stanie zgromadzić więcej cząsteczek powietrza na mniejszej powierzchni.

 

Linia produktów Thinsulate Wendre charakteryzuje się zdolnością łatwego powrotu do pierwotnego kształtu. Kołdry i poduszki zostały poddane testom alergicznym i można je stosować jako jeden z elementów wielokierunkowego przeciwdziałania alergii.

 

Komfort podczas snu w dużej mierze zależy od tego z czego wykonana jest poduszka. Włóknina Thinsulate, którą przepikowano poduszki , jest odporna na wilgoć. Charakteryzuje się również dużą przepuszczalnością powietrza. Jest także hipoalergiczna co w połączeniu z wypełnieniem kulkami z włókna HCS tworzy produkt przyjazny alergikom. Poduszki z linii Thinsulate są niezwykle miękkie, sprężyste i nie mają tendencji do zbijania się.

Informacje techniczne
-poszycie: 65% poliester, 35% bawełna

-wypełnienie: kulki z włókna poliestrowego HCS

-wykończenie: pikowana w kwadraty podszyta włókniną Thinsulate

Thinsulate - wymiary
Długość 80 cm
Szerokość 70 cm
Waga 1.408 kg
Do pobrania
Informacje techniczne
-poszycie: 65% poliester, 35% bawełna

-wypełnienie: kulki z włókna poliestrowego HCS

-wykończenie: pikowana w kwadraty podszyta włókniną Thinsulate

Pozostałe informacje
Materiał poszycia 65% poliester/35% bawełna z włókniną ocieplanąca 3M
Materiał wypełnienia 100% kulki z włókna HCS
Rodzaj kołdry całoroczna
Waga wypełnienia 1000g
Atuty produktu
przyjazny alergikom