Pojemniki ze szkła - niezwykle gustowne i bezpieczne akcesoria w naszej kuchni

Szkło stanowi substancję, która jest całkowicie nieprzepuszczalna i nierozpuszczalna nawet w styczności z bardzo silnie żrącym środkiem chemicznym. W rezultacie, pojemnik szklany pozostaje obojętny dla produktu, który do niego umieszczamy i nie zachodzą z nim żadne szkodliwe reakcje. Porównując dany produkt z takim, który został wykonany z tworzywa sztucznego, absolutnie nie wpływa on na zmianę zapachu, smaku czy też składu chemicznego żywności. Jest zatem doskonałą i bezpieczną alternatywą dla pojemników wyprodukowanych z tworzyw sztucznych.

Dany produkt to słoik, który został wykonany z wysokiej jakości szkła z bambusowym wieczkiem. Służy do przechowywania rozmaitych artykułów spożywczych, zachowując ich naturalne walory smakowe. Jego pokrywka posiada specjalna uszczelkę, co z kolei zapewnia wyjątkowo szczelne, hermetyczne zamknięcie. Do jednych z najistotniejszych zalet szkła należy to, iż dany surowiec jest absolutnie ekologiczny, ponieważ pozwala na powtórne jego przetworzenie. Wybierając pojemniki wykonane ze szkła, przyczyniamy się do ochrony środowiska, ponieważ podczas procesu ich produkcji nie powstają żadne szkodliwe dla niego substancje.


Pojemnik na żywność ze szkła - wybór najwyższej wygody i bezpieczeństwa

Dany słoik jest znakomitą opcją dla wszystkich osób, które cenią sobie praktyczność w połączeniu z niebanalnym stylem. Słoik odznacza się eleganckim wyglądem i wysoką funkcjonalnością.

Pojemnik szklany charakteryzuje się także tym, iż jest wyjątkowo odporny na wysokie temperatury. Ponadto, do kolejnego atutu produktu należy fakt, iż można go myć w zmywarce. Należy także dodać, iż wieczko pojemnika powinno się myć ręcznie pod bieżącą wodą, a następnie trzeba je starannie wysuszyć.

Wymiary
Średnica 10 cm
Wysokość 12 cm
Pojemność 550ml
Waga 0.286 kg
Do pobrania