Pojemnik w wersji Helsinki to niezbędnik w każdej kuchni. Za symboliczną cenę możemy zaopatrzyć się w naczynie, w którym przechowamy zarówno kupioną żywność jak i przygotowany wcześniej posiłek. To zasługa dużej objętości, którą posiada pojemnik na żywność Helsinki oraz szczelnego mechanizmu zamknięcia pokrywy.

 

W sam raz na podróż

Takie naczynie okazuje się bardzo przydatne, np. w kontekście przechowania w lodówce gotowych dań.  Dysponując podobnymi pojemnikami z powodzeniem wyprawimy się na dłuższą wycieczkę z własnym jedzeniem, dzięki czemu nie będziemy musieli wydawać pieniędzy na posiłki w restauracjach. Planując podróż z takimi pojemnikami warto przygotować sobie więcej miejsca w bagażu.

 

Wytrzymały i łatwy w myciu

Materiał, z którego wykonane są pojemniki to tworzywo sztuczne, dzięki czemu z powodzeniem możemy je stosować w kuchenkach mikrofalowych, zarówno przy rozmrażaniu jak i podgrzewaniu. Przedział temperatur jakie wytrzymują wynosi od -20 do 100 stopni, czyli temperatury wrzenia wody. Wykorzystując dalej walory tworzywa sztucznego - pojemniki Helsinki umyjemy w prosty i szybki sposób.

 

 • Pojemnik do żywności z serii Helsinki.
 • Można zamrażać oraz używać w kuchence mikrofalowej.
 • Zakres temperatur od -20 do 100 stopni Celsjusza.
 • Wymiary
  Długość 19 cm
  Szerokość 13,9 cm
  Wysokość 7,9 cm
  Pojemność 1,4l
  Waga 0.084 kg
  Do pobrania