Pojemnik 10 l Arco – uniwersalny organizator codzienności

W Twoim mieszkaniu nie brakuje szafek i szuflad, ale drobiazgi i tak lądują gdzie popadnie? Jeśli masz problem z zagospodarowaniem dostępnej przestrzeni, najwyraźniej potrzebujesz sprytnych organizerów. Plastikowy pojemnik 10 l Arco znakomicie sprawdzi się w tej roli – wypróbuj go!

Pudełko ma duże, choć optymalne wymiary – zmieści się w komodzie i na półce, a jednocześnie swobodnie przechowasz w nim kosmetyki, akcesoria krawieckie, przyprawy, ręczniczki. Półtransparentne tworzywo w kolorze szarym pozwala rozpoznać zawartość bez zdejmowania pokrywy, co przydaje się, gdy masz więcej takich pojemników. Wieczko można zablokować na bocznych wypustkach, co zapobiega wypadnięciu zawartości podczas transportu. Pojemnik 10 l Arco możesz wykorzystać na setki sposobów – wszystko zależy od Twoich potrzeb i kreatywności.

Organizery przydają się wszędzie, więc od razu zamów przynajmniej po jednym do każdego pomieszczenia. W pokoju dziecka zabezpieczą kolekcje żołnierzyków lub małych laleczek, w kuchni umieścisz w nich przepisy kulinarne i przyprawy. Pojemnik do przechowywania wstaw także do szafki w łazience – włożysz do niego kosmetyki i akcesoria do włosów.

Wymiary
Długość 36,3 cm
Szerokość 26,6 cm
Wysokość 13,4 cm
Pojemność 10l
Waga 0.354 kg
Do pobrania