Pojemnik Infinity - polubisz porządki

Czynności, za którymi nie przepadamy, na przykład porządki warto sobie uprzyjemnić. Jak to zrobić? Sięgnąć po stylowe przedmioty, których obecność uatrakcyjnia wygląd wnętrza i pozwala w łatwy sposób pozbyć się bałaganu. Idealnie sprawdzi się w tej roli pojemnik Infinity.

Wyprodukowany z wytrzymałego tworzywa, zachowuje trwałość i świetny wygląd pomimo częstego używania. Jego lekka i solidna konstrukcja ma na krótszych ściankach wycięcia służące jako uchwyty do przenoszenia. Różowe pudełko zamyka się od góry praktyczną pokrywą, która chroni zawartość przed kurzem. By nadać całości nowoczesnego charakteru, zaokrąglono krawędzie.

Ażurowy pojemnik w pastelowej kolorystyce będzie świetnie komponował się z meblami i dodatkami w zgaszonych barwach. Stworzy również świetne towarzystwo wzorzystych przedmiotów. Postaw go w pokoju, łazience lub kuchni i ciesz się modnym akcesorium, które porządkuje przestrzeń. Zobacz również inne rozmiary i kolory pojemników w podobnym stylu. Wymiary: długość: 36 cm, szerokość: 27 cm, wysokość: 14 cm. Pojemność: 11 l.

Wymiary
Głębokość 14 cm
Szerokość 36 cm
Wysokość 27 cm
Pojemność 11l
Waga 0.478 kg
Do pobrania