Pojemnik Infinity - sposób na ład i porządek

Masz dość towarzystwa nieużywanych rzeczy w każdym pokoju? Denerwuje Cię nadmiar małych przedmiotów lub dokumentów? Zapasy kosmetyków, opakowań lub narzędzi zakłócają porządek w pomieszczeniu? Wypróbuj prosty sposób na ich segregację. Pomoże Ci w niej pojemnik Infinity.

Wyprodukowano go z wysokiej jakości tworzywa sztucznego, które zapewnia świetny wygląd i długi czas użytkowania. Za pomocą dyskretnych uchwytów na bokach, całość możesz w łatwy sposób złapać i przenieść. Górna pokrywa sprawia, że zawartości nie widać z zewnątrz, a kurz nie ma do niej dostępu. Wysokość 14 cm pozwala ustawić ten zamykany pojemnik na niemal każdej półce lub wsunąć do większej szuflady. Zaokrąglone krawędzie wprowadzają nutkę nowoczesnej elegancji.

Uniwersalna biel niezawodnie sprawdzi się w każdym pomieszczeniu, od łazienki po sypialnię. Ażurowy pojemnik przyciąga wzrok modnym dziurkowaniem, które wnosi nieco nowoczesności i dynamizuje wystrój wnętrza. Łącz go z podobnymi produktami o innych kolorach i rozmiarach. Wymiary: długość: 36 cm, szerokość: 27 cm, wysokość: 14 cm. Pojemność: 11 l.

Wymiary
Głębokość 14 cm
Szerokość 36 cm
Wysokość 27 cm
Pojemność 11l
Waga 0.484 kg
Do pobrania