Pojemnik Infinity - większa radość porządkowania

Zmęczył Cię widok małych przedmiotów zalegających na półkach? Masz dużo niepasujących do wystroju rzeczy, których z różnych powodów nie możesz się pozbyć? Przejrzyj je, podziel i zacznij umieszczać według ustalonych kategorii w osobnych pudełkach. Znakomicie sprawdzi się w tej roli pojemnik Infinity.

Ma on wszystko, czego potrzebujesz: funkcjonalny design, pastelowy kolor, nowoczesny kształt i dużą pojemność. Wykonano go z lekkiego i wytrzymałego tworzywa wykazującego odporność na skutki częstego używania. Wyposażony w dyskretne uchwyty na bokach, pozwala Ci wygodnie wysunąć go z półki lub przenieść w inne miejsce. Górna pokrywa chroni zawartość przed dostępem kurzu i ułatwia porządkowanie przestrzeni. Prostokątny pojemnik wyróżnia też ustawność - możesz funkcjonalnie zagospodarować miejsce wokół niego..

Urokliwej, pastelowej kolorystyce towarzyszy prosty, minimalistyczny kształt. Dzięki niemu ten różowy pojemnik bez trudu wkomponujesz we wnętrze w stylu minimalistycznym, jak i bardzo dekoracyjnym. Sprawdź również inne rozmiary i kolory pojemników z tej serii. Wymiary: długość: 36 cm, szerokość: 27 cm, wysokość: 14 cm. Pojemność: 11 l.

Wymiary
Głębokość 14 cm
Szerokość 36 cm
Wysokość 27 cm
Pojemność 11l
Waga 0.502 kg
Do pobrania