Pojemnik Infinity - kolorowe porządkowanie

Masz dość przewracających się, nieforemnych opakowań? Korzystasz z rzeczy, których nie chcesz eksponować? Nadmiar małych przedmiotów powoduje chaos w Twoim domu? Czas ułatwić sobie życie i zapanować nad miejscem, w którym mieszkasz. Wybierz stylowych pomocników, na przykład pojemnik Infinity i przekonaj się ile radości sprawia uporządkowana przestrzeń.

Jego obecność na półce czy w szufladzie umożliwia Ci szybki dostęp do potrzebnych rzeczy bez konieczności trzymania ich na wierzchu. Wszystko za sprawą prostej i funkcjonalnej konstrukcji. Ten pojemnik z tworzywa sztucznego wysokiej jakości wyróżnia lekkość i odporność na odkształcenia. W krótszych bokach wycięto praktyczne uchwyty do przenoszenia. Płaska pokrywa zabezpiecza zawartość przed kurzem i zwiększa ustawność pudełka. Zaokrąglone krawędzie nadają całości elegancki, nowoczesny wygląd.

Turkusowy pojemnik skutecznie ożywi każde wnętrze. Znakomicie prezentuje się w towarzystwie białych mebli i dodatków. Stylowo wygląda również zestawiony z klasycznym brązem. Dostępny także w innych rozmiarach i kolorach. Wymiary: długość: 36 cm, szerokość: 27 cm, wysokość: 14 cm. Pojemność: 11 l.

Wymiary
Głębokość 14 cm
Szerokość 36 cm
Wysokość 27 cm
Waga 0.512 kg
Do pobrania