Pojemnik Infinity - styl i porządek

Jak w prosty sposób zapanować nad dużą liczbą rzeczy zamieszkujących nasze domy? Uporządkować przestrzeń bez konieczności pozbycia się większości zbieranych przez lata przedmiotów? Wystarczy rozpocząć ich segregowanie i umieszczać w estetycznych pudełkach. Pojemnik Infinity znakomicie sprawdzi się w tej roli.

Wszystko za sprawą szeregu wyróżniających go czynników. Należy do nich wykonanie z wysokiej jakości tworzywa, lekkiego i odpornego na intensywne używanie. Gwarantuje ono nie tylko trwałość, ale też świetny wygląd pudełka. Wyposażono je w dyskretne uchwyty, które umożliwiają wygodne przestawianie i przenoszenie z miejsca na miejsce. Dzięki pokrywie zawartość zyskuje ochronę przed dostępem kurzu. Takie zamknięcie ułatwia również ukrycie zawartości przed spojrzeniami i pozwala lepiej zagospodarować przestrzeń wokół pudełka.

Szary pojemnik znakomicie wkomponuje się w każdy typ wnętrza - od minimalistycznego, skandynawskiego po bardzo dekoracyjne. Samo w sobie stanowi elegancką ozdobę półki czy regału. Sprawdź również inne dostępne rozmiary i kolory podobnych produktów. Wymiary: długość: 36 cm, szerokość: 27 cm, wysokość: 14 cm. Pojemność: 11 l.

Wymiary
Długość 36 cm
Szerokość 27 cm
Wysokość 14 cm
Pojemność 11l
Waga 0.51 kg
Do pobrania