Pojemnik Infinity - na straży stylu i porządku

Towarzyszy Ci mnóstwo przedmiotów? Nie wszystkie spośród nich chcesz eksponować, ale nie potrafisz się z nimi rozstać? Marzysz o tym, by w końcu znalazły swoje miejsce? Wybierz pojemnik Infinity i przekonaj się ile satysfakcji i dodatkowego miejsca zyskujesz, mając w domu dobrze zorganizowaną przestrzeń.

Co czyni ten ażurowy pojemnik niezbędnym dodatkiem do sypialni, gabinetu czy łazienki? Przede wszystkim wykonanie z wysokiej jakości tworzywa sztucznego, które pozwoli użytkować go przez lata. Jest przy tym lekki i łatwy w czyszczeniu. Ściany pojemnika zdobią dynamiczne, okrągłe otwory. W krótszych bokach zlokalizowano praktyczne uchwyty do przenoszenia i wysuwania z półki. Płaska pokrywa zabezpiecza zawartość przed osiadaniem kurzu i umożliwia położenie czegoś na pudełku.

Szary pojemnik w skandynawskim stylu z łatwością dopasujesz do nowoczesnego i tradycyjnego wnętrza. Uniwersalna kolorystyka daje mnóstwo możliwości dalszej aranżacji. By utrzymać minimalistyczny styl, wprowadzaj białe, szare i drewniane dodatki. Jeśli chcesz ożywić wnętrze, dodaj barwne, wzorzyste akcesoria. Pojemnik dostępny także w innych kolorach i rozmiarach.

Wymiary
Długość 36 cm
Szerokość 27 cm
Wysokość 22 cm
Pojemność 17l
Waga 0.562 kg
Do pobrania