Pojemnik Infinity - stylowa organizacja

O tym, jaki komfort i satysfakcję przynosi zorganizowana przestrzeń przekonał się każdy, kto choć raz podjął się niełatwego zadania okiełznania przedmiotów zamieszkujących z nami pod jednym dachem. Mozolną pracę nad ich selekcją i segregowaniem ułatwiają nam stylowe akcesoria do przechowywania, na przykład niezawodny pojemnik Infinity.

Powodów, dla których warto się w niego zaopatrzyć jest wiele. Przede wszystkim wykonanie z lekkiego i trwałego tworzywa sztucznego, które zapewnia długie użytkowanie. Skutecznie ułatwia je pokrywa oraz praktyczne uchwyty, w które wyposażono ten model. Dzięki nim możliwe jest wygodne otwieranie, przenoszenie i ustawianie pojemnika.

Wraz z funkcjonalnym designem idzie w parze świetny wygląd. Ten szary pojemnik znakomicie wpisuje się we wnętrza w stylu skandynawskim. Idealnie dopełnia też przestrzeń urządzoną w bardziej dekoracyjny sposób. Uniwersalna kolorystyka współgra z wszystkimi odcieniami ścian, mebli i dodatków. Pojemnik posiada pojemność 17 litrów. Dostępny również w innych kolorach i rozmiarach.

Wymiary
Długość 36 cm
Szerokość 27 cm
Wysokość 22 cm
Pojemność 17l
Waga 0.588 kg
Do pobrania