Wyjątkowo praktyczny element wyposażenia kuchni – pojemnik 2,25 l Loft

W kuchni oprócz dobrej organizacji przestrzeni ważna jest również jakość produktów, z których przygotowujesz swoje posiłki. Warto więc wyposażyć wnętrze w dobrej jakości elementy, które zapewnią jak najdłuższe utrzymanie ich świeżości. Bez wątpienia wartym uwagi produktem jest pojemnik 2,25 l Loft, w którym z łatwością przechowasz m.in. makaron, ryż, kaszę, orzechy, słodycze czy bakalie. Jego budowa oraz wygląd pasują się do każdego rodzaju kuchni!

Oferowany pojemnik 2,25 l Loft posiada kolor transparentny z czarnym elementem w górnej części. Został wykonany z tworzywa sztucznego oraz silikonu.

Pojemność, jaką posiada pojemnik 2,25 l Loft, pozwoli na przechowywanie w nim sporej ilości danego produktu – możesz więc bez problemu umieścić go w pojemniku zaraz po zakupie.

Pojemnik 2,25 l Loft to świetny wybór dla każdego, kto ceni sobie dobrą organizację przestrzeni. Możesz umieścić w swojej kuchni wiele pojemników – w naszej ofercie posiadamy pojemniki Loft o różnej pojemności. Ich wygląd pozwoli w łatwy sposób odnaleźć potrzebny w danym momencie produkt.

Wymiary
Długość 20 cm
Głębokość 9,6 cm
Szerokość 15 cm
Wysokość 9,6 cm
Waga 0.353 kg
Do pobrania