Pojemnik 29l Arco - ułatwione przechowywanie

Czy lubisz, kiedy każda rzecz ma w Twoim domu swoje własne miejsce? Szukasz prostych sposobów na przechowywanie ubrań, książek, poduszek i różnych bibelotów? Pojemnik Arco 29l to nieoceniony pomocnik w zwalczaniu bałaganu i praktyczne rozwiązanie na zachowanie porządku.

Pojemnik 29l Arco to idealny sposób na przechowywanie większych przedmiotów, ubrań, obrusów lub zabawek. Plastikowy pojemnik z pokrywą na zatrzask uniemożliwia przedostanie się do środka wilgoci czy kurzu, dlatego możesz go wykorzystać do uporządkowania rzeczy nie tylko w domu, ale także na strychu czy w piwnicy.

Duży pojemnik plastikowy z wysokiej jakości tworzywa możesz wielokrotnie używać i w bardzo prosty sposób utrzymasz go w czystości. Ponieważ jest przezroczysty, z łatwością sprawdzisz, co znajduje się w jego wnętrzu, bez potrzeby ściągania pokrywki - co jest dużą przewagą nad kartonowymi pudłami. Pojemnik Arco ustawiony jeden na drugim zajmuje optymalną ilość miejsca, a Ty dzięki temu wygodniej możesz uporządkować przestrzeń.

Wymiary
Długość 57,1 cm
Szerokość 39,2 cm
Wysokość 16,6 cm
Pojemność 29l
Waga 0.94 kg
Do pobrania