Pojemnik Infinity - małe zmiany, duży efekt

Kto raz doświadczył korzyści z okiełznania powodujących chaos przedmiotów ten wie, jak ważne jest ich segregowanie i podział. Potrzebne są w tym celu funkcjonalne i trwałe akcesoria do przechowywania. Należy do nich pojemnik Infinity, w którym pomieścisz wiele rzeczy zalegających na półkach czy biurku.

Wybierając go zyskujesz nie tylko pojemny zbiornik na niewielkie przedmioty, lecz także modny dodatek w stylu skandynawskim. Ten zamykany pojemnik wyprodukowano z wysokojakościowego tworzywa odpornego na odkształcenia i utratę pierwotnego wyglądu w miarę użytkowania. Wygodę przenoszenia zwiększają boczne uchwyty w postaci wycięć. Nakładana od góry pokrywka zabezpiecza przed dostępem kurzu z zewnątrz. Dzięki standardowym kształtom i rozmiarom możliwe jest ustawianie pudełek i innych przedmiotów tuż obok bez marnowania miejsca.

Odcienie szarości przypadną do gustu nie tylko miłośnikom surowego, minimalistycznego stylu, lecz także posiadaczom bardziej dekoracyjnych wnętrz. Wykonanie oraz kolorystyka sprawiają, że ten pojemnik do przechowywania stanie się subtelną ozdobą miejsca, w którym go postawisz. Zobacz również inne dostępne kolory i rozmiary pojemników Infinity. Wymiary: długość: 27 cm, szerokość: 19 cm, wysokość: 12 cm. Pojemność: 4,5 l.

Wymiary
Głębokość 12 cm
Szerokość 27 cm
Wysokość 19 cm
Pojemność 4,5l
Waga 0.276 kg
Do pobrania