Pojemnik Infinity - dla Twojego komfortu

Jeśli choć raz wyprowadziło Cię z równowagi pospieszne szukanie jakiegoś przedmiotu, czas na małe-wielkie zmiany. By je przeprowadzić nie potrzeba wiele wysiłku. Wystarczy prosty plan, trochę czasu i akcesoria do przechowywania, na przykład zgrabny pojemnik Infinity.

Co sprawia, że warto go mieć? Przede wszystkim trwałość, którą gwarantuje wykonanie z wysokiej jakości tworzywa. Czyni ono ten zamykany pojemnik lekkim i wytrzymałym na intensywne użytkowanie. Praktyczność zwiększają dyskretne uchwyty, czyli wycięcia w krótszych ściankach. Za pomocą pokrywy z łatwością ukryjesz zawartość przed nieproszonymi spojrzeniami i ochronisz ją od osiadającego na wszystkim kurzu. Kanty pudełka uległy zaokrągleniu, nadając całości nowoczesny wygląd.

Ażurowe pojemniki znakomicie sprawdzają się w sytuacjach, gdy potrzebujesz dyskretnego, szybkiego wglądu do zawartości. Dzięki dziurkowaniom sprawnie zorientujesz się co jest w środku i czy tego właśnie poszukujesz. Biały kolor świetnie wpisze się w otoczenie i utworzy tło dla kolorowych przedmiotów znajdujących się w okolicy pudełka. Inne rozmiary i kolory dostępne w sklepie. Wymiary: długość: 27 cm, szerokość: 19 cm, wysokość: 12 cm. Pojemność: 4,5 l.

Wymiary
Głębokość 12 cm
Szerokość 27 cm
Wysokość 19 cm
Pojemność 4,5l
Waga 0.274 kg
Do pobrania