Pojemnik Infinity - szary, który nie zrobi Cię na szaro

Lubimy rzeczy, na których możemy polegać. W biegu dnia codziennego po cichutku pomagają nam organizować, porządkować i planować przyszłe wydarzenia. Właśnie dlatego warto się nimi otaczać. Wybierz pojemnik Infinity i przekonaj się jakim ułatwieniem jest dobrze zorganizowana domowa przestrzeń.

W jego wnętrzu umieścisz wiele przedmiotów codziennego użytku. Wytrzymałe tworzywo, z którego wykonano ten zamykany pojemnik zapewnia trwałość i ten sam wygląd mimo wielokrotnego otwierania, zamykania, przestawiania czy przecierania. Dla łatwiejszego uchwycenia oraz transportu w bokach wycięto prostokątne otwory. Praktyczna pokrywka chroni od kurzu i lepiej ukrywa zawartość.

Szary pojemnik idealnie dopasuje się do stylistyki minimalistycznych, skandynawskich wnętrz. Będzie również świetnym dopełnieniem i dyskretnym dodatkiem do pomieszczeń wyposażonych w różne elementy dekoracyjne. Zobacz inne dostępne rozmiary i kolory pojemników Infinity. Wymiary: długość: 27 cm, szerokość: 19 cm, wysokość: 12 cm. Pojemność: 4,5 l.

Wymiary
Głębokość 12 cm
Szerokość 27 cm
Wysokość 19 cm
Pojemność 4,5l
Waga 0.264 kg
Do pobrania