Praktyczny i niezastąpiony pojemnik na żywność

Chcąc postawić na prostotę w urządzaniu kuchni, można sprawić, by żywność stała się nie tylko produktami do spożycia, ale też elementami dekoracji. Jest to możliwe, jeśli tylko umiejętnie się ją wyeksponuje za pomocą odpowiednich naczyń i pojemników. Ważny jest nie tylko ich kształt, ale również materiał, z jakiego będą wykonane. Rozglądając się za takimi przedmiotami, można przyznać, że ten pojemnik/bombonierka doskonale spełnia takie właśnie założenia.


Trwałe, eleganckie szkło

To, co w pierwszej chwili zwraca na siebie uwagę, to niewątpliwie fakt, iż pojemnik na żywność jest wykonany ze szkła. Od razu można zauważyć, że jest to dość grube szkło, w dodatku ciekawie wyprofilowane. Dzięki temu, że pojemnik ten ma kształt walca, przechowywana w nim żywność zawsze będzie prezentować się niezwykle efektownie. I to niezależnie od tego, czy będą to ciasteczka, czy przekąski, czy różnego rodzaju cukierki. Szkło to również materiał, który bardzo dobrze komponuje się z innymi tworzywami. Z tego też powodu, niezależnie od aranżacji, taki element nie będzie psuć stworzonego wystroju. Stanie się zaś bardzo naturalnym dopełnieniem całości, wprowadzając nieco świeżości.


Elegancki i higieniczny pojemnik na żywność

Jeśli chodzi o żywność, zawsze najważniejsze jest to, by dobierać takie pojemniki, w jakich produkty dobrze się przechowują. Ten zaś pojemnik/bombonierka nie reaguje z żadnymi produktami spożywczymi. Bez problemu też można go wyczyścić i osuszyć, zarówno myjąc go tradycyjnie, jak i w zmywarce. Bez trudu też można go otworzyć, a dzięki cienkim ściankom i wybrzuszeniu pokrywy, zmieszczą się w nim produkty o niestandardowym kształcie.

Wymiary
Średnica 15,5 cm
Wysokość 35 cm
Waga 1 kg
Do pobrania