Pojemnik do przechowywania 15 l Evo Total - porządek w domu i pracy

Masz w planach przeprowadzkę? Nie wiesz, gdzie pomieścić zapasy, narzędzia lub niezliczone domowe akcesoria? Wypróbuj pojemnik do przechowywania 15 l Evo Total, a wykorzystasz każdy cm2 dostępnej przestrzeni. Zapomnij o nietrwałych kartonach i ciężkich skrzynkach - wypróbuj nasz nowoczesny system organizacji!

Co zmieści ten 15-litrowy pojemnik do przechowywania? Prawie wszystko, ale duża pojemność to tylko jedna z wielu jego zalet. Przezroczyste tworzywo sztuczne pozwala zajrzeć do środka bez zdejmowania wieczka. Specjalnie zaprojektowany spód umożliwia sztaplowanie, przez co możesz wydajnie zagospodarować miejsce w garażu czy spiżarni.

Pokrywa na zatrzaski nie spadnie podczas transportu, a uszczelka chroni zawartość przed zawilgoceniem, zanieczyszczeniami i szkodnikami. W dodatku nowoczesna estetyka sprawia, że pojemnik do przechowywania 15 l Evo Total może stać na widoku w firmie czy w domu.

Bałagan to nieodłączny element codzienności, ale to nie znaczy, że musisz go znosić. Zaopatrz się w duży pojemnik z pokrywą i wrzuć do niego wszystko, co wymaga ciągłego sprzątania - zabawki, narzędzia, materiały i przybory krawieckie. Teraz każdy domownik może zadbać o porządek bez żadnego wysiłku!

Wymiary
Długość 39,3 cm
Szerokość 28,3 cm
Wysokość 23 cm
Pojemność 15l
Waga 0.684 kg
Do pobrania