Pojemnik Helsinki – sposób na bezpieczne przechowywanie żywności

Praktyczny pojemnik Helsinki pozwala na bezpieczne przechowywanie, przewożenie, zamrażanie i chłodzenie produktów. W pojemniku możesz trzymać niemal wszystkie produkty spożywcze, od suchych, typu makarony, po mięsa, sałatki, ciasta, wędliny, sery. Pojemnik Helsinki nadaje się do mrożenia produktów lub przechowywania w lodówce, gdzie dzięki szczelnemu opakowaniu nie przesiąkną innymi zapachami i będą bezpiecznie odizolowane od innych rzeczy. Jeżeli zdarza ci się zabierać czasem z domu artykuły spożywcze – na przykład do pracy lub na wyjazd – pojemnik Helsinki świetnie się do tego nadaje.

Pojemnik Helsinki jest zrobiony z tworzywa sztucznego. Jego design jest minimalistyczny, bez ozdób, co sprawia, że pasuje wszędzie i nadaje się do każdego wystroju wnętrza. Szczelne wieczko i górna część pojemnika mają jedynie delikatną ozdobę w formie żłobień, która w niczym nie przeszkadza, a tylko nadaje charakteru. Kolor pojemnika to transparentny. Pojemność wynosi 3 litry.

Jeśli chcesz zapewnić sobie wygodę, doskonale zorganizować kuchnię i przy okazji zabezpieczyć produkty, możesz kupić nie tylko jeden taki pojemnik, ale cały ich komplet.

Wymiary
Długość 29,5 cm
Szerokość 19 cm
Wysokość 7,9 cm
Pojemność 3l
Waga 0.2 kg
Do pobrania