Pojemnik Helsinki – sposób na bezpieczne przechowywanie żywności

Praktyczny pojemnik Helsinki pozwala na bezpieczne przechowywanie, przewożenie, zamrażanie i chłodzenie produktów. W pojemniku możesz trzymać niemal wszystkie produkty spożywcze, od suchych, typu makarony, po mięsa, sałatki, ciasta, wędliny, sery. Pojemnik Helsinki nadaje się do mrożenia produktów lub przechowywania w lodówce, gdzie dzięki szczelnemu opakowaniu nie przesiąkną innymi zapachami i będą bezpiecznie odizolowane od innych rzeczy. Jeżeli zdarza ci się zabierać czasem z domu artykuły spożywcze – na przykład do pracy lub na wyjazd – pojemnik Helsinki świetnie się do tego nadaje.

Pojemnik Helsinki jest zrobiony z tworzywa sztucznego. Jego design jest minimalistyczny, bez ozdób, co sprawia, że pasuje wszędzie i nadaje się do każdego wystroju wnętrza. Szczelne wieczko i górna część pojemnika mają jedynie delikatną ozdobę w formie żłobień, która w niczym nie przeszkadza, a tylko nadaje charakteru. Kolor pojemnika to transparentny. Pojemność wynosi 3 litry.

Jeśli chcesz zapewnić sobie wygodę, doskonale zorganizować kuchnię i przy okazji zabezpieczyć produkty, możesz kupić nie tylko jeden taki pojemnik, ale cały ich komplet.

Wymiary
Długość 29,5 cm
Szerokość 19 cm
Wysokość 7,9 cm
Waga 0.2 kg
Do pobrania