Pojemnik Infinity - małe skarby w jednym miejscu

Nie ma to jak uporządkowana przestrzeń, w której wszystko ma swoje miejsce, a Ty z łatwością odnajdujesz to, czego w danej chwili szukasz. Do osiągnięcia takiego celu nie trzeba wiele wysiłku, wystarczy odrobina czasu i akcesoria do przechowywania takie, jak pojemnik Infinity.

Za jego pomocą oddzielisz wybrane przedmioty według ustalonego przez Ciebie klucza. By bez trudu dotrzeć do poszukiwanej rzeczy możesz wykorzystać kilka pudełek w różnych kolorach lub specjalnie je oznaczyć. Pojemnik z tworzywa sztucznego wysokiej jakości posłuży Ci przez długi czas, zachowując kształt i dobry wygląd. Ten model ma praktyczne uchwyty w bocznych ściankach, dzięki którym bez trudu złapiesz go i przeniesiesz. Pudełko wyposażono w pokrywę chroniącą zawartość przed zakurzeniem. Prostokątny, zaokrąglony na krawędziach kształt umożliwia ustawianie jednego obok drugiego bez utraty miejsca.

Biały pojemnik odnajdzie się we wszystkich pomieszczeniach. Bez względu na to, czy dominuje w nich surowa i minimalistyczna czy bogata i dekoracyjna stylistyka, dyskretnie wpisze się w przeznaczone mu miejsce. Sprawdź również inne dostępne rozmiary i kolory pojemników Infinity. Wymiary: długość: 27 cm, szerokość: 19 cm, wysokość: 12 cm. Pojemność: 4,5 l.

Wymiary
Długość 27 cm
Szerokość 19 cm
Wysokość 12 cm
Pojemność 4,5l
Waga 0.276 kg
Do pobrania